BIP

Ana SayfaBIP

Bip Sanal Numara Nedir, Nasıl Kullanılır?

Bip uygulaması veya hemen her internet uygulaması için günümüzde sıklıkla sanal numaralara gereksinim duyulmaktadır. Zira online ortamlarda, özellikle sosyal medya platformlarında yaşanılabilmesi mümkün olan dolandırıcılık, siber saldırı gibi olumsuz durumlar sonucunda sanal numaraların kullanılması sağlıklı bir işlemdir. Bu şekilde internet kullanıcıları kullanmakta oldukları cep telefon numaralarını farklı kişilerin eline vermektense sanal numara satın al işlemleriyle kolaylıkla istedikleri platformlarda üyelik oluşturup, kullanabilmektedir. 

Sanal numaralar kişileri birtakım güvenlik tehditlerinden korumaya yönelik oluşturulmuş numaralardır. Sanal numaralar tek kullanımlık olup birden fazla hesapta kullanılabilmesi söz konusu değildir. Lakin birtakım siteler aracılığıyla kalıcı olarak kullanılabilen fake numaralar da söz konusu olabilmektedir. Sanal numaralar sayesinde kolaylıkla kayıt işlemlerinin tamamlanabilmesi sms onay kodu ile gerçekleştirilir. Sms doğrulama kodu ile kullanıcı güvenli şekilde dilediği platformları kullanabilir. 

Bip sanal numara uygulaması ile artık kullanıcılar ikinci bir numarayı ve hattı ücretsiz şekilde kullanabileceklerdir. Ayrıca ikinci numaranıza yada özetle sanal numaranıza gelecek olan tüm çağrılar, mesajlar ve aramalar tam manasıyla birinci numaranıza aktarılacaktır. Dolayısıyla Bip numara satın al işlemlerinden oldukça fazla fayda görebilirsiniz. Profesyonel ve kaliteli bir operatör olan Turkcell Bip uygulamasına kayıt olabilmek için mobilonay.net sitesini kullanabilir ve hızlı sms onay hizmeti alabilirsiniz. Servis Fiyatları ( Sunucu Bazlı )

Sms Hizmeti Verdiğimiz Ülkeler Server #1 Server #2 Server #3 Durum
Ukrayna (Hızlı Onay) 0.00 0.00 2.72 Satın AL