Hepsi burada

Ana SayfaHepsi burada

Hepsiburada Fake Numara Nasıl Satın Alınır?

Günümüzün en sevilen alışveriş platformlarından biri olan hepsiburada online alışveriş platformunda üyelik oluşturmak isteyen fakat bunu kendi kullandıkları telefon numarası üzerinden yapmak istemeyen kullanıcılar hepsiburada onay için sanal numara kullanmak istemektedir. Hepsiburada ve daha birçok platform için geçerli olan sms doğrulama sistemleri için kullanıcılar daha sağlıklı ve güvenli olacak şekilde sanal numara ile üye kaydı oluşturmak istemektedir. 

Oluşturulacak olan üye kayıtlarında kullanılan sanal numaralar ile rahatlıkla üyeler hepsiburada kampanyalarından yararlanabilmektedir. Lakin oluşturulan her sanal numara ile tek bir üyelik kaydı açılabilmektedir. Kullanıcıların bu kritere özellikle dikkat etmeleri gereklidir. Sanal numaralar kimi zaman tek kullanımlık olabildiği gibi kimi zamanda kalıcı şekilde de oluşturulabilmektedir. Mobilonay.net sitesine giriş sağlayıp, üyelik oluşturduğunuzda panel kısmından hesabınıza bakiye yükleyebilir ve yüklenen bakiye sonrasında da kısa zamanda sms onay hizmetlerinden yaralanmaya başlayabilirsiniz. 

Hepsiburada sitesi için oluşturulan sanal numara satın al ile sisteme giriş sağlamanız ortalama 1 veya 2 dakika içinde gerçekleşecektir. Herhangi bir durumda oluşabilecek sms kodu gelmemesi sorunu için sitenin destek hattından yardım alabilirsiniz. Bu kimi zaman profesyonel onay hizmet sitesinde yaşanan onay yoğunluktan kaynaklı olup, işlemi yenilemeniz halinde sorun ortadan kalkacaktır. 

Ancak olabilecek farklı bir sorundan kaynaklı olan sms kodu gelmemesi halinde sistem kullanıcının ödemiş olduğu tutarı artı bakiye olarak hesaba aktaracaktır. Site üzerinde bu gibi finansal sorunlarda hiçbir şekilde müşteri mağduriyeti yaşanmamaktadır. Servis Fiyatları ( Sunucu Bazlı )

Sms Hizmeti Verdiğimiz Ülkeler Server #1 Server #2 Server #3 Durum